Formy płatności

Dokonując zakupów w EXTRA EXTRA BRICKS sam wybierasz w jaki sposób chcesz zapłacić. Do wyboru masz następujące opcje:


PRZELEW ON-LINE
 (PayU, Przelewy24) - Po wybraniu swojego operatora zostaniesz automatycznie przekierowany na jego stronę internetową, gdzie po zalogowaniu się na swoje konto bankowe dokonasz wpłaty. Dostępne są usługi wszystkich największych banków w Polsce. Możliwa jest płatność przelewem lub kodem blik. Do dokonania płatności PayU lub Przelewy24 nie jest wymagana rejestracja w serwisie. Jeżeli płatność przelewem online z jakichś powodów się nie powiedzie, możesz ją ponowić. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto i klikniesz w zakładkę "Zamówienia".


PRZELEW TRADYCYJNY
 - Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po wybraniu tej formy płatności otrzymasz od nas e-mail z danymi do przelewu. Płatność przelewem tradycyjnym może wydłużyć czas realizacji, warunkiem zrealizowania zamówienia jest bowiem odnotowanie wpłaty na naszym rachunku. Nie wysyłamy zamówień na podstawie potwierdzenia przelewu. Na przelewy czekamy 7 dni – po tym terminie zamówienie zostanie anulowane. 

Jump App Sebastian Bachórzewski 
ING Bank Śląski
22 1050 1823 1000 0092 6623 1498

W tytule prosimy zamieścić informację: zamówienie EEB nr [tu proszę podać numer zamówienia].


PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM 
- Zapłacisz za przesyłkę kurierowi dopiero przy odbiorze paczki. Prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty, kurier może nie móc wydać reszty. Kurier nie przyjmie płatności kartą.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl