O firmie

Witamy w EXTRA EXTRA BRICKS! Sklepie innym niż większość sklepów internetowych z klockami LEGO.

W naszej ofercie nie znajdziecie Państwo typowych zestawów LEGO. Owszem, zestawy LEGO stoją na półkach naszego magazynu, jednak bardzo szybko poddawane są procesowi rozdzielania i segregacji na pojedyncze elementy. Właśnie w ten sposób pozyskujemy asortyment do naszego sklepu internetowego oraz budulec do tworzenia własnych projektów. Bazujemy wyłącznie na nowych i oryginalnych zestawach LEGO, nie ma w naszym sklepie miejsca na produkty używane lub wątpliwego pochodzenia. Kupując w Extra Extra Bricks macie więc Państwo gwarancję, że kupujecie wyłącznie nowe i oryginalne produkty LEGO takie jak:
 

- figurki LEGO - zarówno z popularnych serii jak LEGO City, Ninijago, Friends, Harry Potter, Star Wars czy Super Heroes, a także te nieco mniej znane minifigurki 

- elementy minifigurek LEGO : włosy, głowy, torsy, nogi - customowa figurka LEGO według własnego pomysłu? Nic prostszego!

- dodatki i akcesoria dla figurki LEGO aby zapewnić więcej kreatywnej zabawy

- zwierzęta LEGO, rośliny LEGO i rozmaite pojazdy 

różnorodne inne produkty pochodzące bezpośrednio z zestawów LEGO lub zbudowane według naszego pomysłu z wykorzystaniem oryginalnych klocków LEGO


Produkty z oferty Extra Extra Bricks pakowane są w woreczki strunowe. W związku z tym, że nasz asortyment pochodzi z rozdzielonych na części zestawów, nie mamy do dyspozycji opakowania producenta. W przypadku produktów zaprojektowanych z klocków LEGO według naszych pomysłów, wysyłamy je w formie zmontowanej lub do samodzielnego złożenia według stworzonej przez nas instrukcji.   


Zapraszamy do zakupów w EXTRA EXTRA BRICKS. Bo jedno EXTRA to za mało :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl